niedziela, 26 sierpnia 2012

Fixer Spray firmy KryolanDzisiaj malowałam piękna pannę młodą Martynę oraz jej teściową,( możliwe, że w niedługim czasie udostępni mi kilka pokazowych zdjęć) i z tej okazji  chciałabym Wam pokazać produkt bez , którego nie wyobrażam sobie udanego makijażu na wielkie wyjścia. Makijaż wieczorowy/ ślubny ec. ma przetrwać wiele godzin w gorącu czy w chłodzie, ma "nie bać się" deszczu i łez a przede wszystkim ma pozostać perfekcyjny.

Od siebie słów kilka a potem odsyłam Was do wizażu ;)
Fixer Spray firmy Kryolan (ja posiadam wersję największą 400ml)  aplikujemy na całą twarz po skończeniu makijażu, oczywiście oczy oraz buzie należy mieć zamknięta, by nie wdychać oparów. Fixer spray rozpyla się jak lakier do włosów z odległości 30cm, przez  chwile można mieć wrażenie,że coś pokrywa nam twarz, jest to niewidzialna powłoka, która chroni oraz utrwala nasz makijaż, staje się on odporny na ścieranie oraz wilgoć. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych profesjonalnych produktów tego typu dostępny na polskim rynku.opis na wizażu

<3 Magda

4 komentarze:

 1. ja mam jedynie pytanie co do wydajności. ja posiadam małą wersję 150 ml i ciekawa jestem na ile mi wystarczy a przyszła do mnie w środę i użyłam jej ok 3 razy..

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdy o tym nie słyszalam, ale może warto wypróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę a ja właśnie się tak nad nimi zastanawiam i sama nie wiem czy kupić czy nie ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. W szkole kosmetycznej mam specjalizację wizaż, dopiero 3 zajęcia mieliśmy i już się przekonałam, że Kryolan działa cuda :) Muszę się zaopatrzyć w produkty tej marki bo są świetne. Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń